19

Artur Barciś uderza w antyszczepionkowców. „Kłamią, manipulują i zmyślają”

Share

Artur Barciś ostro skomentował antyszczepionkowców. Zdaniem aktora rozsiewają nieprawdziwe i zmanipulowane informacje.

Artur Barciś nie lubi udzielać wywiadów. Mimo to ostatnio postanowił zabrać głos w sprawie przeciwników szczepień przeciw Covid-19. Aktor ostro skrytykował antyszczepionkowców, podkreślając, że rozsiewają nieprawdziwe informacje.

Przywódcy antyszczepionkowców, którzy kłamią, manipulują i zmyślają, zasługują na największe potępienie. To są ludzie ideologicznie nakręceni i dla nich kłamstwo jest dozwolonym narzędziem. To, co propagują, jest jednak bardzo szkodliwe dla całego społeczeństwa – powiedział.

Gwiazdor przy okazji przyznał, że kłamstwa w sieci często dotyczą także jego. Podczas rozmowy z Plejadą opowiedział o wywiadzie, którego nigdy nie udzielił.

Niedawno przeczytałem wywiad, którego nigdy nie udzieliłem. Wyszedłem w nim na żarliwego katolika, wręcz dewotę. Podczas gdy ja z Kościołem już dawno się pożegnałem. Coś okropnego! Ale stwierdziłem wtedy, że jak zacznę to dementować, to więcej ludzi kupi to czasopismo, żeby przeczytać ten tekst. A pewnie znaleźliby się tacy, którzy stwierdziliby, że na siłę wypieram się czegoś. Więc machnąłem ręką – powiedział gwiazdor “Rancza”.