0

Ashton Kutcher stracił wzrok i słuch. O swojej chorobie opowiedział dopiero teraz

Share

Ashton Kutcher przyznał się do zmagań z poważną chorobą. Jak się okazało, hollywoodzki gwiazdor stracił wzrok i słuch.

Ashton Kutcher to znany amerykański aktor, producent i scenarzysta filmowy. Na swoim koncie ma mnóstwo ról w hitowych produkcjach m.in. takich jak “Różowe lata siedemdziesiąte”, „Dwóch i pół”, „Sex Story” czy „Efekt motyla”. Gwiazdor od lat cieszy się dużą popularność i jest w sferze zainteresowania mediów. Mimo to niechętnie pokazuje kulisy swojego życia prywatnego, co powoduje sporo plotek na jego temat.

Ostatnio jednak Kutcher zdecydował się na szczere wyznanie. Goszcząc w programie „W dziczy z Bearem Gryllsem”, aktor wyznał, że jakiś czas temu walczył z poważną chorobą autoimmunologiczną. Zapalenie naczyń krwionośnych doprowadziło do tego, że gwiazdor tymczasowo stracił wzrok i słuch.

Kiedy zaczynasz postrzegać swoje przeszkody, jako rzeczy, które spadły na ciebie nie bez powodu, a raczej, by dać ci dokładnie to, czego potrzebujesz, życie zaczyna być zabawne, prawda? Zaczynasz surfować na szczycie swoich problemów, zamiast żyć pod nimi – powiedział.

Po emisji show aktor postanowił opublikować wpis na Twitterze, jak podkreślił, “nim pojawią się plotki”, w którym zapewnił fanów, że jest całkowicie zdrowy.

Nim pojawią się plotki – tak, trzy lata temu zapadłem na rzadką postać zapalenia naczyń. Miałem zaburzenia słuchu, wzroku i równowagi. Dziś jestem już całkowicie zdrowy – napisał.