5

Beata Tadla w szpitalu! Podejrzenie zapaści

Share

Bardzo niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia znanej dziennikarki Beaty Tadli. Jej syn Jan Kietliński potwierdził, że trafiła ona do szpitala.

Przypomnijmy, we wtorkowy wieczór portal Goniec.pl informował o tym, iż prowadząca Radia ZET została zabrana przez karetkę w czasie nagrań realizowanych pod Warszawą. Dziennikarze powołując się na własne źródła twierdzili, że gwiazda źle się poczuła, a sprawa była na tyle poważna, że musiała być hospitalizowana.

Ze wstępnych ustaleń lekarzy wynika, że prawdopodobnie do nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki doszło w skutek zapaści – mogliśmy przeczytać.

Początkowo wydawało się, że są to wyłącznie plotki, ponieważ nikt przez kilkanaście godzin nie potwierdził tych informacji. Dopiero niedawno portalowi Plejada.pl udało się dotrzeć do Jana Kietlińskiego, syna dziennikarski. Ten potwierdził fakt, iż jego matka znajduje się w szpitalu.

Mama trafiła do szpital, miała podejrzenie zapaści – stwierdził.

Lekarze zalecili odpoczynek, a mama się zastosowała. Potrzebuje po prostu porządnych wakacji – dodał.

Beata Tadla w swojej działalności dziennikarskiej otwarcie opowiadała się jako zwolenniczka szczepień przeciw COVID-19. 8 tygodni temu poinformowała swoich fanów o przyjęciu trzeciej tzw. przypominającej dawki preparatu.

Źródło: Goniec.pl / Plejada.pl