0

„Bieda” na spotkaniu członków PiS. Serwowano … zimne pierogi

Share

Prawo i Sprawiedliwość pierwszy raz od roku zorganizowała spotkanie wyjazdowe dla polityków. Na miejscu był zapewniony catering, jednak uczta była dość skromna. Nie było nawet kelnerów.

 

We wtorek 15 czerwca klub Prawa i Sprawiedliwości w spotkał się w Przysusze. Spotkanie polityków trwało ponad 5 godzin. Kulminacją wieczoru było przemówienie Jarosława Kaczyńskiego. Prezes partii rządzącej zaatakował opozycję oraz skomentował konflikt w Zjednoczonej Prawicy. Po zakończeniu posiedzenia politycy udali się na kolację.

Jak podaje “Super Express”, kolacja była skromna. Większość uczestników nie miała nawet miejsca, by usiąść. Oprócz tego zabrakło też kelnerów.

To spotkanie było wręcz w warunkach polowych, nie hotelowych. Tak bliżej ludzi i to naprawdę mi się podobało. Trwało około 5 godzin, skończyło się po 22. Ja na przykład zjadłem na stojąco, większość siedziała przy malutkich stolikach. Dania polskie, typowe, bez szaleństw. Na stole mięso, ciasto, kawa, herbata, woda, soki. Żadnych kelnerów – opowiadał jeden z uczestników spotkania podczas rozmowy z “SE”.

Po pół godzinie jedzenie zniknęło ze stołów. W dodatku niektóre dania były zimne, a przy stołach zabrakło alkoholu.
Zastałem puste półmiski – żalił się jeden z polityków.