1

Bosak BEZ LITOŚĆI o Niedzielskim! „Gest lojalnościowy wobec globalistów” [WIDEO]

Share

Krzysztof Bosak był gościem na antenie wRealu24, gdzie w ostrych słowach skomentował słowa Adama Niedzielskiego. „To jest naprawdę dla mnie niepojęte, tzn. spalić się ze wstydu powinien polityk, który przychodzi do mediów udzielić wywiadu i wypowiada takie słowa.” – powiedział.

Przypomnijmy, że Niedzielski w Polsat News był zapytany, co się musi wydarzyć, żebyśmy mogli w Polsce ogłosić „koniec pandemii”.

– Myślę, że przede wszystkim ani polski minister zdrowia ani… w sensie tutaj, lokalnie nie jesteśmy od ogłoszenia końca pandemii. To jest decyzja, którą pewnie będziemy podejmowali na forum międzynarodowym, na forum WHO – powiedział Niedzielski.

Te właśnie słowa skomentował poseł Konfederacji.

– On (Niedzielski – przyp. red.), jako minister polskiego rządu, będzie czekał, co postanowią inni i to, co postanowią inne państwa i inne czynniki niepaństwowe, on nazwie „decyzją na poziomie międzynarodowym” i ta decyzja będzie dla niego wiążąca. Taka jest mniej więcej jego postawa – zaczął Bosak.

– Podejście podmiotowe, patriotyczne to byłoby takie, w którym minister państwa polskiego stwierdza: trwa na ten temat debata międzynarodowa, stanowisko naszego państwa jest takie i takie. I będziemy (…) na forum międzynarodowym szukać sojuszników, aby to stanowisko stało się międzynarodowym standardem – dodał.

– To byłoby podejście zgodne z deklarowanym przez PiS wstawaniem z kolan. Jeżeli przychodzi minister i w sprawie, która jest przedmiotem debaty międzynarodowej, on mówi: ja zaczekam, co tam postanowią inni – dodał Bosak.

Jak nam przyślą instrukcje, to będziemy je w Polsce realizować

– Kładziemy się i czekamy aż nam przyślą instrukcje. Jak nam przyślą instrukcje, to będziemy je w Polsce realizować. Bo tak zdecydowali – jak to mówi Grzegorz Braun – starsi i mądrzejsi – dodał.

– To jest naprawdę dla mnie niepojęte, tzn. spalić się ze wstydu powinien polityk, który przychodzi do mediów udzielić wywiadu i wypowiada takie słowa. To już lepiej nie chodzić do mediów, nie udzielać żadnego wywiadu – podsumował Bosak.