0

Braun ALARMUJE! „Stop niekontrolowanej imigracji socjalnej!” [WIDEO]

Share

Dzisiaj w Sejmie na konferencja zwołanej przez Konfederacje, mówiono o  masowej imigracji z Ukrainy. Grzegorz Braun jest zdania, że jest to celowe działanie partii rządzącej. „Nie zgadzamy się na to, by tworzyć mechanizmy prawno-finansowe, które mają w skutkach po prostu charakter zorganizowanego utworzonego przez władze, importu uchodźców, nachodźców.” – powiedział.

Grzegorz Braun przypomniał na wstępie, że Konfederacja już od 2015 roku ostrzegała przed masową imigracją i upominała się o polski interes narodowy.

– Dziś Konfederacja jedna, jedyna stoi na tym placu boju i upomina się o to, żeby nie obciążać tymi kosztami Polaków, zwłaszcza że rząd Rzeczpospolitej Polskiej nie czyni zgoła niczego, żeby ułatwić przybycie do Polski Polakom zamieszkującym choćby Kazachstan – powiedział Braun.

– My zatem upominamy się przede wszystkim jako polscy państwowcy o Polaków w kraju i poza granicami. Stop niekontrolowanej imigracji socjalnej. Stop ukrainizacji Polski pod pretekstem niesienia pomocy ofiarom wojny – ostrzegał poseł.

– Stop imigracji socjalnej! Nie zgadzamy się na to, by tworzyć mechanizmy prawno-finansowe, które mają w skutkach po prostu charakter zorganizowanego utworzonego przez władze, importu uchodźców, nachodźców. Oni są motywowani, zachęcani do tego, żeby w Polsce się pojawić i korzystać z tych programów socjalnych. Temu się sprzeciwiamy – podkreślił Grzegorz Braun.

Całość poniżej.