0

Braun BEZ LITOŚCI o UE! “Precz z tym projektem, którego ojcami są albo komuniści, albo esesmani” [WIDEO]

Share

Grzegorz Braun był gościem u Marianny Schreiber w programie “Mam tego dość” pod patronatem Super Expressu. Tam polityk Konfederacji mówił w ostrych słowach o UE. “Precz z tym projektem, którego ojcami są albo komuniści, albo esesmani” – powiedział.

Na początku mówił o socjalach i 500+.

– Jeśli chodzi o 500+ to nie należy zabierać Polakom ich pieniędzy, sięgając głęboko do ich kieszeni poprzez ucisk podatkowy, wyzysk fiskalny i talmudyzm biurokratyczny. Należy zostawiać więcej pieniędzy w kieszeniach Polaków, więcej pieniędzy w samorządach. Konfederacja jest też w tym konsekwentna i sprzeciwia się urządowieniu, upaństwowieniu samorządów – mówił Braun.

– Zachęcam do zapoznania się z naszą relacją prasową. Jeszcze raz, chcemy Polaków zamożnych, a nie żyjących z jałmużny. Chcemy Polaków, którzy nie czekają na to, co im tam rząd na waciki odpali. Chcemy Polaków, których władza nie rabuje w podatkach i nie niszczy pod rozmaitymi pretekstami polskiej przedsiębiorczości – powiedział polityk.

Braun ostro o Unii Europejskiej

Schreiber zadała pytanie o ścisłą współpracę z Unią Europejską. Poseł w ostrych słowach wypowiedział się na ten temat.

– To są tak ciekawe sprawy, że odpowiadać w konwencji – tak lub nie – nie wystarczy. Niech żyje cywilizacja łacińska, tak bardzo niestety podupadła na kontynencie europejskim. Niech żyje wspólnota tej naszej tradycji cywilizacyjnej, ale precz z eurokołchozem. Precz z tym projektem, którego ojcami są albo komuniści, albo esesmani – powiedział.

Całość poniżej.

Źródło: Super Express