1

Braun OSTRO do rządzących! „Rząd PiS prowadzi agresywną akwizycję EKSPERYMENTALNYCH medykamentów!” [WIDEO]

Share

Konferencja prasowa Konfederacji Korony Polskiej poruszyła bardzo ważny temat zamordyzmu sanitarnego. Wypowiedziano się na temat słów ministra Niedzielskiego, który zapowiada kolejną odsłonę zamordyzmu sanitarnego. Grzegorz Braun zauważa też, że przez te obostrzenia, młodzież coraz częściej targa się na swoje życie.

– Szczęść Boże polskiej młodzieży! Jak państwo widzicie młodzi ludzie w sposób szczególny wyczuleni na kłamstwo, obłudę, nieszczerość, nieuczciwość, nie dają się już gremialnie nabierać na to, co rząd uparcie stara się sprzedawać. Rząd sprzedaje, prowadzi agresywną akwizycję eksperymentalnych medykamentów i równie agresywną akwizycję propagandowego kitu – zaczął Grzegorz Braun.

Krzywdzenie ludzi, niszczenie życia rodzinnego

– Młodzież tego kitu już nie łyka, nie kupuje, nie prosi o jeszcze. Prosi – wręcz przeciwnie – o rozliczenie i prosi Was – szanowni drodzy politycy, ludzie mediów – o sprzeciw. Młodzież prosi o to, by to się więcej nie powtórzyło. Lockdowny, zamykanie systemu lecznictwa, szkolnictwa, biznesów, interesów, życia publicznego, krzywdzenie ludzi, niszczenie życia rodzinnego, aby to się wszystko więcej nie powtórzyło – dodał poseł Konfederacji.

– Zwróćmy uwagę, że nieletni, niepełnoletni Polacy padli ofiarą tych nieludzkich praktyk. Ponieważ pokazuje nam to seria zamachów samobójczych w tych grupach wiekowych. W tej grupie wiekowej powiększyły się te statystyki o 30-40% – alarmuje polityk.

– A nauczyciele, którzy również starają się siać prawdę o walce z domniemaną pandemią, mówią nam, że jeśli idzie zwłaszcza na młodzież, zwłaszcza płeć piękną, te próby samobójcze w niektórych miastach i miasteczkach zdaje się, że zwiększyła się ich liczba nawet o 100%. To nie są badania poparte badaniami ale doświadczeniami nauczycieli – dodał.

Całość poniżej.