0

Braun OSTRO o środowiskach LGBT! „Nie będą sodomici nauczać Polaków tolerancji!” [WIDEO]

Share

Grzegorz Braun był gościem u Marianny Schreiber w programie “Mam tego dość” pod patronatem Super Expressu. Tam polityk Konfederacji mówił o środowiskach LGBT, które jego zdaniem wymuszają swoją akceptacje i chcą uczyć nas tolerancji.

W pewnym momencie programu, Marianna Schreiber poruszyła temat homoseksualizmu, przytaczając słowa Grzegorza Brauna, w których mówił, że sodomici nie będą nauczać Polaków tolerancji. Zacytował posła: „Opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej”, dalej mówiła

– Tak jest! Nie będą dewianci i promotorzy dewiacji wychowywać naszych dziecin – odpowiedział jej poseł.

– To nie jest kwestia tolerancji czy jej braku, to jest kwestia bezpieczeństwa – bezpieczeństwa publicznego, które należy się polskim dzieciom i ich rodzicom, którzy nie powinni być narażeni w przestrzeni publicznej […] na molestowanie seksualne – powiedział ostro Braun.

Promotorzy dewiacji rekrutują się z władz najwyższych

– Normalny człowiek raczej nie zaczyna od wykładania swoim bliźnim tego, co tam robi po godzinach w zaciszu swojego domostwa. I w związku z tym, jeżeli ktoś tę normę grzeczności i kultury w zachowaniu […] przekracza, no to jest napastnikiem, to jest burzycielem porządku społecznego i w związku z ty, – tak jest precz, przed sądy i niech więcej nie powtarza tego błędu– mówił poseł Konfederacji.

– Niestety w naszych czasach promotorzy dewiacji rekrutują się z władz najwyższych, także obcych ambasad, które maszerują w tych paradach dewiantów i promotorów dewiacji – dodał.

Źródło: Super Express