0

Braun OSTRO o wyborcach PiS! „Wśród wyborców Zjednoczonej ŁŻEPrawicy nad reprezentowani są durnie”

Share

Grzegorz Braun na specjalnej konferencji mówił o rozdawnictwie socjalnym partii rządzącej. Powiedział też parę gorzkich słów na temat wyborców Prawa i Sprawiedliwości. „Wśród wyborców Zjednoczonej ŁŻEPrawicy nad reprezentowani są durnie” – stwierdził.

Na konferencji prasowej Konfederacji w sprawie 13 i 14 emerytury. Wypowiadał się Jakub Kulesza i Grzegorz Braun. Posłowie zaproponowali, by pieniądze zaoszczędzone z likwidacji wypłacania 13. i 14. emerytury przeznaczyć na obniżenie opodatkowania, a przede wszystkim obniżenie opodatkowania pracy, które „jest na skandalicznie wysokim poziomie”.

Przekupywania Polaków ich własnymi pieniędzmi

– Szczęść Boże i ratuj się kto może! Póki u władzy pozostaje ta Zjednoczona Koalicja Zjednoczonej ŁŻE Prawicy i totalnej opozycji ponad podziałami, ponad korytami. Ludzie, którzy w istocie zgadzają się co do tej polityki przekupywania Polaków ich własnymi pieniędzmi i zaprawdę tylko Konfederacja ma tę śmiałość mówić Polakom prawdę o realnych przyczynach nakręcania spirali inflacyjnej, i wskazywać realne drogi wyjścia z tej pułapki, w którą Polacy już zostali wprowadzeni przez tę większość parlamentarną – powiedział poseł.

Braun o wyborcach PiS

– Coraz trudniej oprzeć się wrażeniu, że na partię totalnej opozycji głosują ludzie, którzy statystycznie nad reprezentatywnie należą do kategorii zaprzańców, cwaniaków, ale jednocześnie coraz trudniej oprzeć się wrażeniu, że wśród wyborców Zjednoczonej ŁŻEPrawicy nad reprezentowani są durnie… ludzie, którzy biorą na waciki, podczas kiedy rząd skroił im portfele, w tym roku już na jedną emeryturę i kradnie na drugą – zauważa Braun.

Całość poniżej.