0

Braun OSTRO w Super Expresie! „Prezydium sejmu okradło mnie z 300 tysięcy złotych!” [WIDEO]

Share

Grzegorz Braun był gościem u Marianny Schreiber w programie “Mam tego dość” pod patronatem Super Expressu. Tam polityk Konfederacji mówił o środowiskach LGBT, in vitro, ukrainizacji Polski i bandyckich metodach ministra zdrowia – Adama Niedzielskiego.

– Pan poseł popiera całkowity zakaz, określając aborcję i in vitro jako niegodziwą procedurę – zapytała w pewnym momencie prowadząca program.

– Ja po prostu nie popieram przemocy, zwłaszcza wobec słabszych, zwłaszcza wobec najbardziej bezbronnych, zwłaszcza wobec tych, którzy są tak bezbronni, że nawet głosu we własnej obronie zabrać nie mogą. A to są mali ludzie – odpowiedział jej Braun.

– Na pewno jest bardzo duży odsetek ludzi, którzy mają problem z płodnością. Czy naprawdę im się nie należy, żeby im pomoc? – pytała dalej Schreiber.

– Czy mamy mieć tak instrumentalny stosunek do naszego bliźniego, choćby bardzo małego, […] żeby pozwolić sobie na stwierdzenie, że dzieci się komuś należą? Nie, to raczej dzieciom należy się normalne życie. […] Przestrzegałbym traktowania dzieci jako sprawunku, jako gadżetu, który na pewnym etapie życia ktoś mógłby chcieć sobie sprawić. – mówił polityk.

– Ale wróćmy do kwestii eugeniki i do kwestii zapłodnienia pozaustrojowego. […] I ja zwracam uwagę tylko na jeden moment, moment selekcji […]. Moment selekcji zachodzi niewątpliwie w procedurze in vitro tak jak zachodził na rampie oświęcimskiej. I ja osobiście nie chcę mieć z tym nic wspólnego, ponieważ uważam, że ludzie nie są od tego, żeby decydowali, kto ma przejść do następnego etapu życia, a kogo wylewamy do zlewu, kto z jakichś przyczyn arbitralnie jest przez nas oceniony jako niedoskonały. – dodał polityk.

Braun o Niedzielskim

Następnie poruszono kwestię pandemii koronawirusa i tego, jak poseł Braun publicznie zwrócił się do ministra Niedzielskiego słowami “Będziesz pan wisiał.”, nazywając go jednocześnie zbrodniarzem.

– W wyniku tej zbrodniczej działalności, działań i zaniechać, 200 tysięcy Polaków odeszło na tamten świat – jak to się mówi dość bezdusznie, statystycznie – nadmiarowo. […] Niedzielski jest zbrodniarzem […] norymberskim. W Norymberdze posłali na szafot i sądzili srodze ludzi, którzy […] byli zbrodniarzami zza biurka – stwierdził Grzegorz Braun.

– Sprzeciwiam się odzieraniu moich rodaków z wolności, godności, również majętności, bo lockdowny doprowadziły do katastrofy gospodarczej, do katastrofy finansowej niejedną polską rodzinę. I fala uderzeniowa, ona jeszcze się niesie, jeszcze trwają te upadłości niezliczone polskich biznesów, […] których ta władza najwyraźniej chce wyeliminować. Władza chce, żeby wszyscy byli na etacie albo w korporacji albo w administracji. Władza pod rozmaitymi pretekstami, jak nie pandemia, to wojna, chce doprowadzić do tego, żeby Polacy byli albo niewolnikami albo nadzorcami niewolników. – dodał poseł Konfederacji.

Źródło: Super Express