0

Braun UJAWNIA prawdę w Sejmie! „Andrzej Lepper miał rację!” [WIDEO]

Share

Grzegorz Braun z mównicy sejmowej powiedział parę słów prawdy. Zwrócił zwłaszcza uwagę na tajemniczą śmierć byłego wicepremiera w rządzie Jarosława Kaczynskiego i byłego lidera Samoobronny – Andrzeja Leppera. „Czy było to spotkanie z seryjnym samobójcą? Ja osobiście uważam tę hipotezę za mocną” – powiedział poseł konfederacji.

– Szczęść Boże! Wniosek Konfederacji o speckomisję w sprawie śmierci, niewątpliwie przedwczesnej i – wiele wskazuje na to, że nienaturalnej – świętej pamięci Andrzeja Leppera, wicepremiera, wicemarszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Zbieramy z pewnym mozołem, trzeba przyznać, podpisy pod tym wnioskiem. Koleżanki i koledzy, zanim rozjedziecie się na wakacje, podpiszcie – zaczął Grzegorz Braun.

– Pan jeszcze pamięta te czasy, kiedy z tej mównicy św. Andrzej Lepper recytował listę sprzedajnych polityków, ponieważ nie mylił się, ostrzegając w sprawie więzień CIA w Polsce. Nie pomylił się także przewidując, że w Eurokołchozie będziemy mieli status członka drugiej kategorii- dodał.

Braun o śmierć Leppera

– Kto wie, w jakich jeszcze sprawach się nie mylił. Stąd Konfederacja, z całą pewnością, nie ustanie w wysiłkach na rzecz wyjaśnienia okoliczności, które towarzyszyły jego przedwczesnej śmierci. Czy było to spotkanie z seryjnym samobójcą? Ja osobiście uważam tę hipotezę za mocną – zauważa Grzegorz Braun.