0

BRAWO! Karolina Bielawska z tytułem Miss World! Polka NAJPIĘKNIEJSZĄ kobietą na świecie! [FOTO]

Share

23-letnia Karolina Bielawska zdobyła tytuł Miss World w konkursie odbywającym się w Portoryko. Jurorzy nie mieli złudzeń, że to Polka jest najpiękniejszą kobietą na świecie.

Gala odbyła się w nocy ze środy na czwartek. Początkowo planowana była na grudzień ubiegłego roku, jednak wówczas jej organizację uniemożliwiły ograniczenia koronawirusowe.

W trakcie konkursu organizatorzy pozwolili sobie na gest solidarności z Ukrainą. Kandydatki na miss świata przeszły po scenie ze świecami.

Po kilku godzinach prezentacji i obrad jury, tytuł najpiękniejszej na świecie 70. edycji Miss World otrzymała Karolina Bielawska. 23-letnia studentka na Politechnice Łódzkiej, pracująca również jako modelka.

Kiedy usłyszałam moje nazwisko, byłam w szoku. Nie mogę w to uwierzyć. Mam zaszczyt nosić koronę Miss World i nie mogę się doczekać, aż zabiorę się do pracy. Zapamiętam ten niesamowity konkurs w Portoryko do końca życia – mówiła zaraz po wyborze.

To drugi tytuł Miss World dla Polski w historii. Wcześniej, bo w 1989 roku najpiękniejszą kobietą świata była Aneta Kręglicka.