2

BRAWO! Kolejna restauracja mówi DOŚĆ ograniczeń i segregacji! „Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH bez podziału…”

Share

Jesteśmy ludźmi wolnymi, zapraszam do miejsca, które zawsze było wolne i będzie wolne. Serdecznie zapraszam wszystkich, bez podziału na kategorie – mówi właściciel krakowskiej restauracji Tesone. Jest to kolejny lokal, który ogłosił, że nie będzie stosował się do ograniczeń wprowadzanych przez rząd Mateusza Morawieckiego.

Przypomnijmy, według przepisów, które weszły w życie na prawach rozporządzenia, od 15 grudnia restauracje, bary i puby mogą być zajęte maksymalnie w 30 procentach. Restauratorzy mają również za zadanie weryfikować certyfikaty szczepieniowe.

W restauracji Tesone telewizor nie jest wyznacznikiem prawa, tym bardziej, zdrowotnego. Na szczęście mamy kraj, w którym prawa broni konstytucja, a dzielenie ludzi na lepszych i gorszych to łamanie bezpośrednio Konstytucji – mówi właściciel na filmie opublikowanym na oficjalnym profilu lokalu.

Jednocześnie zapewniono, że osoby które obawiają się konsekwencji prawnych mogą czuć się bezpieczne. Obsługą prawną lokalu zajmuje się kancelaria Molis Krzyworzeka.

Serdecznie gratulujemy właścicielom odwagi i z całego serca polecamy to miejsce!
Restauracja Tesone, ul. Kobierzyńska 142, Kraków.

 

UWAGA! Jeśli znacie inne miejsca (nie tylko restauracje), które otwarcie sprzeciwiają się segregacji sanitarnej zachęcamy do wysyłania nam informacji kontaktowych. Jako redakcja, z największą przyjemnością, zareklamujemy usługi tego miejsca. #stopsegregacjisanitarnej