0

Były reprezentant Polski miażdży postawę Roberta Lewandowskiego! „Działa destrukcyjnie na zespół…”

Share

Nie milknął echa fatalnego występu naszej reprezentacji w pierwszym meczu turnieju Euro 2020. Po przegranej ze Słowacją praktycznie wszyscy zawodnicy są krytykowani przez ekspertów i kibiców. Bardzo mocno oberwało się także kapitanowi, Robertowi Lewandowskiemu.

Słów krytyki nie szczędzi między innymi Tomasz Hajto. Były reprezentant Polski bardzo ostro ocenił postawę najlepszego napastnika świata.

Co do Lewandowskiego, na pewno nie podobało mi się, że wchodzi w buty trenera. Macha rękami, ma pretensje, zaczyna obwiniać innych zawodników. Moim zdaniem to działa destrukcyjnie na zespół – mówił Hajto, w rozmowie z serwisem WP SportoweFakty.

Zdaniem byłego reprezentanta, taka postawa może nie tylko denerwować, ale przede wszystkim bardzo negatywnie wpływać na młodych graczy, którzy bardzo mocno przeżywają słowa swojego starszego kolegi.

Po takim Kamilu Gliku to spływa, ale młodzi zawodnicy mogą takiej presji nie wytrzymać. Każdy powinien zająć się swoim kawałkiem gry, swoim poletkiem, a potem wtrącać się do innych. Nie oszukujmy się, kluczowi zawodnicy zagrali w tym meczu źle, znacznie poniżej oczekiwań, Lewandowski jest jednym z nich – podsumował.