0

Były reprezentant Polski na dnie! Pijackie ekscesy, gołe pośladki, krzyk dzieci… „Wrak człowieka”

Share

To nie tak miało wyglądać – powtarzają piłkarscy fani obserwujący na instagramie Dawida Janczyka. Były reprezentant Polski i niegdyś ogromny talent, teraz kolejny już raz udowadnia, że przegrywa walkę z alkoholizmem. Na profilu pojawiły się nagrania jasno wskazujące, że piłkarz nadal nadużywa alkoholu.

Dawidowi Janczykowi nikt i nic nie pomoże. Z racji cenzury, nie będę pokazywał pełnego story, które wrzucił dziś nad ranem na Instagrama. Wrak człowieka – napisał na twitterze dziennikarz „Piłki nożnej” Maciej Łanczkowski, umieszczając skan wideo, które miało być opublikowane na profilu Dawida Janczyka.

InstaStories zniknęło z profilu, jednak część internautów zapisała filmy i wiadomości, które przedstawiał światu 33-latek.

A walić wszystko. Jestem pijakiem i dobrze mi z tym – taki napis widnieje na jednym z filmów. W innym zaś, Janczyk pokazuje pośladki w jadącym samochodzie. Co przerażające na nagraniu słychać głosy dzieci.

Dopiero po czasie je usłyszałem, początkowo nie chciałem włączać dźwięku i słuchać pijaka… Ale rzeczywiście. Dramat – podsumował Łanczkowski.

Historia byłego piłkarza Legii Warszawa pokazuje, że należy definitywnie zapomnieć o wyleczeniu go z choroby alkoholowej. Sam zainteresowany przejawia tylko chwilowe chęci poprawy, jednak bardzo szybko powraca do nałogu. Rękę w jego kierunku wyciągało już dziesiątki trenerów i działaczy. Za każdym razem historia wracała jednak do punkty wyjścia.

Mam w pamięci przygotowywanie projektu GIGA Euro w telewizji GIGA Sport TV. Rozmawialiśmy z Dawidem Janczykiem przed turniejem, pytaliśmy czy chce być ekspertem w studiu przy spotkaniach reprezentacji Polski. Po kilku dniach się zgodził, a następnie … słuch po nim zaginął. Zero kontaktu, po prostu nie dało się z nim współpracować… – wspomina Marcin Jan Orłowski.