0

Cejrowski ZAPOWIADA III Wojnę Światową! „Rozpoczęła się, tylko jeszcze daty nie znamy” [WIDEO]

Share

Wojciech Cejrowski na łamach Radia WNET, mówił o III wojnie światowej. Popularny publicysty co więcej uważa, że ona już nadeszła. Powiedział, co według niego jest punktem początkowym światowego konfliktu.

Zapytano Cejrowskiego czy w USA myśli się o III wojnie światowej?

– III wojna światowa? Żyjemy nią odkąd zakończyła się II i miała przeróżne okresy – okres zimnej wojny był, kiedy wszyscy oczekiwali, że lada chwila wybuchnie konflikt nuklearny, a teraz mamy III wojnę światową, która się rozpoczęła, tylko jeszcze daty nie znamy – powiedział.

– To jest pewnie tak, jak z I wojną światową, że datę się wyznaczy w trakcie konfliktu albo po. Wybierze się jakiś punkt, w którym to się zaczęło – dodał.

To jest wojna Chin o panowanie nad światem

– To jest wojna Chin o panowanie nad światem i Chiny dopuszczają coś takiego, że część rozgardiaszu będzie za nich – za Chiny – wykonywał np. Putin albo Białoruś albo jakieś inne kraje w Afryce, ktoś będzie bałaganił. Część bałaganu wykona ONZ. Chiny dopuszczają coś takiego, potem się zajmą przejmowaniem całej reszty świata, a na razie muszą pokonać przeciwnika, którym są Stany Zjednoczone i oni tam mają datę wyznaczoną hegemonii swojej – zauważył Cejrowski.

– Na 100-lecie Komunistycznej Partii Chin chcą coś dużego ogłosić, więc wojna z Chinami trwa. Ja bym za punkt startowy tej wojny, III światowej, wybrał laboratorium wojskowe broni biologicznej w Wuhan, które stworzyło wirusa, wypuściło po świecie i w tę grę gramy teraz – stwierdził podróżnik.

Zapytano go, kto zatem będzie „walczył po naszej stronie?”.

– O Polskę nie będzie walczył nikt. To się trzeba pożegnać z tym, że NATO istniało. Owszem, kiedyś istniało, kiedy tam byli ci członkowie ze starej Unii – tak to nazwijmy – mówił. Jak podkreślił, wszystko się zmieniło „kiedy zaczęto przyjmować nowych do NATO”. To była jeszcze taka rozgrywka z upadłym Związkiem Sowieckim, że to my wam teraz pokażemy, symbolicznie wam pokażemy, że przyjmujemy nowych – powiedział smutno Cejrowski.

– Putin sięgnie po to, co tylko chce. Już sięgnął po Ukrainę. Może to byłaby data wybuchu III wojny światowej. Ale to jest wojna, moim zdaniem, chińska o panowanie nad całym światem. I albo będziesz wasalem chińskim, karnie będziesz chylił czoła i cesarzowi całował rzemyki u sandałów albo cię pokonamy i zniszczymy i wtedy zajmiemy twoje terytorium – stwierdził.

Całość poniżej.