6

Cezary Pazura wyjeżdża z Polski? Sprawdź, co stoi za decyzją aktora

Share

Cezary Pazura planuje rozwijać karierę poza za granicą. Jego żona i zarazem agentka, Edyta Pazura załatwiła mu kontrakt w Rosji. Słynny aktor przeprowadzi się do Moskwy?

Cezary Pazura od lat cieszy się dużą popularnością w Polsce. Swoją karierę zaczął w 1986 rolą druha Pumy w filmie “Czarne Stopy”. Pazura jest uznawany za jednego z najpopularniejszych aktorów polskiego kina lat 90. Oprócz tego jest bardzo aktywny w sieci. Prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie ma już ponad 740 tysięcy subskrypcji.

Ostatnio jego żona i zarazem agentka, Edyta Pazura chwali się, że wynegocjowała dla niego kontrakt z moskiewską agencją aktorską.

Muszę się pochwalić. Cezary znalazł się w dużej moskiewskiej agencji aktorskiej. No i ja mam w tym swój skromny udział. Czarek trochę się boi, ale ja chcę go oddać w ręce międzynarodowych profesjonalistów, którzy wiedzą, co się dzieje na rynku. Trochę chcę też odciążyć siebie, bo chciałabym się zająć swoją firmą. Będę reprezentować go w Polsce, bo znam nasze realia – powiedziała w rozmowie z Magdą Mołek.

Sam aktor nie ukrywa, że jest przerażony tym odważnym pomysłem.

Ja się strasznie boję. Zrobić, to ja zrobię. Ale ja muszę wyjechać z domu. A mi się nie chce. Po męsku mi się nie chce. Ja pod tym względem jestem dzikus. Jak gdzieś jechać, to na wczasy. Ale jechać do pracy za granicę?! – wyznał.

Edyta jednak nie widzi w tym problemu.

Czarek pyta się mnie: „A co będzie, jak dostanę kontrakt na rok?”. A ja na to: „To się pakujemy i na rok jedziemy do Moskwy. Na tym polega życie”. A on jest przerażony – dodała.