0

Co dalej ze „Światem według Kiepskich”? Jest jasna deklaracja

Share

W ostatnich miesiącach “Świat według Kiepskich” pożegnał dwóch aktorów wcielających się w głównych bohaterów kultowego serialu. Co dalej z produkcją?

Ostatnie miesiące były trudne dla producentów i wielbicieli serialu “Świat według Kiepskich”. Śmierć Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa mocno wpłynęła na dalsze plany produkcyjne. Fani serialu obawiali się zamknięcia projektu. Polsat jednak postanowić nagrać kolejny sezon.

Ekipa produkcji już wróciła na plan. Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z “Faktem” opowiedziała o atmosferze, która panuje na planie po śmierci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa.

Było czuć ich nieobecność. Niestety taka kolej rzeczy, że ludzie umierają i trzeba sobie jakoś radzić i iść do przodu z podniesioną głową. Świat się kręci dalej bez Boczka czy Paździocha i produkcja staje na głowie, by odcinki bez nich były dalej ciekawe – powiedziała aktorka.

Serialowa Halinka dodała, że zmarli aktorzy nie chcieli, by nagrania były przerywane.

Oni chcieli, aby serial był kontynuowany i by się nie załamywać. Dajemy z siebie wszystko, co możemy. Na pewno nikt nie zapełni po nich pustki, ale trzeba dać szansę nowym bohaterom i wątkom – przekazała.