0

Co się dzieje z Krzysztofem Krawczykiem?! „Nie daje znaku życia!”

Share

Co się dzieje z Krzysztofem Krawczykiem? To pytanie, od pewnego czasu, zadają sobie fani muzyka rozsiani po całej Polsce. Okazuje się, że piosenkarz nie tylko zawiesił karierę, ale także nie kontaktuje się ze swoimi bliskimi.

Przypomnijmy, w październiku „polski Elvis” ogłosił zakończenie kariery i pożegnał się z fanami, którzy stale przychodzili na jego koncerty. Informację o odejściu na emeryturę potwierdziła także żona artysty, która podkreślała, że obecna sytuacja jest zbyt dużym zagrożeniem dla zdrowia Krzysztofa Krawczyka.

Martwimy się o Krzyśka, to do niego niepodobne – wyznają w Życiu na gorąco Marian Lichtman i Sławek Kowalewski, dodając, że „jeśli dzieje się coś złego, to zawsze może na nich liczyć”.

Plotki postarała się rozwiać żona wokalisty. W rozmowie z Pomponikiem jeszcze raz podkreśliła, że obecna sytuacja to jedynie konsekwencja tego, co dzieje się obecnie na świecie.

Jest pandemia, Krzysztof nie wychodzi z domu, bo jest w pierwszej grupie zagrożenia i jeszcze nie był szczepiony. Boimy się po prostu. (…) Krzysztof nie ma żadnych problemów zdrowotnych – zapewnia , dodając, że „nie wpuszczają nikogo do domu”.