0

Co za cham! Hartman w skandalicznych słowach o ofiarach wypadku w Chorwacji – „Ich modły do Maryi będą wysłuchane. Jak widać nie zostały”

Share

Arcybiskup Stanisław Gądecki poprosił wiernych o modlitwy za ofiary wypadku w Chorwacji. Swoje obrzydliwe trzy grosze, musiał wtrącić lewicowy celebryta – Jan Hartman. Wyśmiał on ofiary tragedii na swoim profilu na Twitterze. „Ich modły do Maryi będą wysłuchane. Jak widać nie zostały” – napisał.

Polska jest wstrząśnięta tragedią pielgrzymów w Chorwacji, gdzie zginęło 12 osób w wypadku polskiego autokaru, a 19 innych jest ciężko rannych. Wszyscy poszkodowani to Polacy. O modlitwę za zmarłych, rannych oraz ich rodziny poprosił w internecie Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

„W związku z wypadkiem autobusu z polskimi pielgrzymami w Chorwacji proszę, aby w najbliższą niedzielę, podczas Mszy Świętych, modlić się w intencji wszystkich poszkodowanych oraz ich bliskich, prosząc o szybki powrót do zdrowia dla rannych oraz o życie wieczne dla zmarłych” – napisał arcybiskup Gądecki.

Hartman o ofiarach z Chorwacji

Jan Hartman, lewacki aktywista, filozof, profesor nauk humanistycznych, i co najważniejsze w tym wątku zadeklarowany ateista oraz antyklerykał, w chamski sposób skomentował wpis duchownego.

„Cały kraj zawieszony jest reklamami Medjugorie, żerującymi na nieszczęściu Ukrainy (masz tam jechać modlić się o pokój). Cyniczny biznes polega na wmawianiu ludziom, że ich modły do Maryi będą wysłuchane. Jak widać nie zostały. Ale biznes nadal będzie się kręcił” – napisał Hartman o wypadku na Twitterze.