0

Co za masakra! Warszawiak odciął teściowi nogi piłą mechaniczną

Share

W Warszawie doszło do zbrodni niczym z horroru. 48-letni Jarosław R. brutalnie zamordował swojego teścia, a przybyli na miejsce policjanci zobaczyli pokój pełen krwi. Warszawiak odciął teściowi nogi piłą mechaniczną!

Jak podaje dziennik „Fakt” do tego makabrycznego zdarzenia doszło na warszawskiej Białołęce 11 sierpnia. Teść mężczyzny odwiedził odwiedził 48 latka. Przyszedł do niego, by odebrać dokumenty dotyczące jego wnuczka.

– Śledczy ustalili, że dostał przynajmniej kilka ciosów siekierą w głowę i zostało mu podcięte gardło, wykrwawił się i zmarł – powiedziała prok. Katarzyna Skrzeczkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, cytowana przez „Fakt”.

Nogi odcięto piłą mechaniczną

Śledczy odkryli po badaniach laboratoryjnych, że nogi seniora zostały odcięte na krótko przed śmiercią piła mechaniczną, po czym zostały wyrzucone do śmietnika.

– Póki co, trudno śledczym coś wyciągnąć od Jarosława R., ponieważ mówi tylko, że jest mu smutno z powodu tego, co się stało – dodaje Skrzeczkowska.

Policja dodaje, że w momencie zatrzymania 48-letni sprawca był pijany. Policjanci zastali go na klatce schodowej – na ubraniach miał plamy od krwi, natomiast w rękach trzymał piłę tarczową. Teraz czeka na wyrok sądu, a grozi mu dożywocie.

Źródło: Fakt.pl/ policja.pl