2

Czarna seria trwa! Nie żyje Żora Korolyov. Znany tancerz miał 34 lata

Share

Dziękuję Ci za najpiękniejsze pięć lat tańca – poinformowała na Instagramie Ewelina, narzeczona Żory Korolyova. Gwiazdor m.in. „Tańca z Gwiazdami” miał 34 lata.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy… – czytamy na Instagramie ukochanej tancerza.

Korolyov znany był przede wszystkim z występów w telewizyjnym show „Taniec z Gwiazdami”. To tam towarzyszył w formie partnera m.in. Kasi Cerekwickiej, Agnieszce Cegielskiej i Dominice Gwit.

Żora Korolyov urodził się 6 października 1987 roku w Odessie. Mając osiem lat zaczął już trenować taniec towarzyski, a rok później odniósł pierwszy sukces, zdobywając tytuł Mistrza Ukrainy Juniorów w stylu latynoamerykańskim i standardowym.

Od 2003 mieszkał w Polsce, gdzie rozpoczął swoją medialną karierę. Jego występ w „Tańcu z Gwiazdami” pozwolił mu zyskać popularność, którą wykorzystał do ról aktorskich w takich produkcjach jak: „Tylko miłość”, „Egzamin z życia”, „Niania” czy „Ojciec Mateusz”.