0

Czarna wizja Glanca: “Widzę PODPALENIA w Warszawie”

Share

Wojciech Glanc ostrzega Polaków! Jasnowidz ujrzał wielką tragedię w Warszawie. “To się zacznie od małego wybuchu, strzału”.

Wojciech Glanc jest słynnym polskim jasnowidzem i tarocistą. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i show „Mam Talent”. Teraz prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wizjami z internautami.

Swoją najnowszą przepowiednią jasnowidz podzielił się podczas rozmowy z Pomponikiem. Glanc mówił o wielkiej tragedii, która ma się stać podczas koncertu w stolicy Polski.

Bardzo intensywnie chodzi mi po głowie obraz tragedii, która wydarzy się na koncercie w Warszawie. Nie umiem dokładnie określić, co to będzie za koncert, ale na pewno jakaś większa impreza – mówił.

Zdaniem jasnowidza podczas imprezy w Warszawie coś zostanie “sprowokowane, ktoś coś podrzuci”, co doprowadzi do wielkiej paniki. Jak dodał, “sprowokuje to jakiś idiota”.

Mam po prostu wrażenie wybuchu mocnej paniki, jakby ludzie mieli się potratować. Zostanie tam coś sprowokowane, ktoś coś podrzuci. To się zacznie od małego wybuchu, strzału czy czegoś takiego i wystraszy ludzi. Jeśli miałbym coś sugerować warszawiakom, to najlepiej, żeby trzymali się z daleka od takich wielkich wydarzeń – tłumaczył.

Mam wrażenie, że sprowokuje to jakiś idiota. Widzę również podpalenia w Warszawie, będzie o tym głośno – dodał.