1

Czarna wizja Jackowskiego! “To jest z góry zaplanowane”

Share

Krzysztof Jackowski ostatnio niestety nie ma dla nas dobrych wieści. Podczas ostatniej wizji stwierdził, że “to, co się dzieje teraz, to jest dziesięć procent tego, co się wydarzy”.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Swoją popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Mężczyzna od lat prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami. 59-latek także zajmuje się poszukiwaniami zaginionych osób.

Ostatnio jasnowidz podzielił się swoją kolejną przepowiednią. Jackowski twierdzi, że koronawirus może powrócić już pod koniec roku.

Zawsze jak nie ma mnie kilka dni, to mam zawsze opór, by zacząć audycję. Wraca to, co było. Tylko w innym wydaniu. Ta cisza, która jest, choć to nie jest do końca cisza, bo mamy wojnę w Ukrainie. Jest lato i niechybnie zbliża się jesień. Nie ulega wątpliwości, że wróci problem z koronawirusem, ale to nie wszystko – mówił.

Profeta też zabrał głos w sprawie rosnącej inflacji w Polsce. Jego zdaniem to dopiero początek. Jackowski uważa, że to jest zaplanowane “z góry”.

To, co się dzieje teraz, to jest dziesięć procent tego, co się wydarzy. To jest z góry zaplanowane. Wielkie firmy będą musiały robić przestoje, bo nie będą miały surowców. Stanie się coś, co pokaże nam wybrakowanie produkcyjne. Kryzys nie będzie tylko finansowy, ale będzie miał związek z niedoborem wielu rzeczy. Czeka nas głęboki kryzys – ostrzegał jasnowidz.