1

Dentysta ZGWAŁCIŁ pacjentkę w gabinecie! 51-latek w rękach policji

Share

51-letni dentysta trafił do tymczasowego aresztu. Mężczyzna oskarżony został o napaść seksualną na 24-letnią pacjentkę.

 

24-latka udała się na umówioną wizytę do jednego z gabinetów stomatologicznych w Lublinie. W pewnym momencie 51-letni dentysta opuścił fotel pacjentki i próbował ją zgwałcić.

W trakcie zabiegu dentystycznego 51-latek zaczął zachowywać się dziwnie. W pewnym momencie obniżył fotel pacjentki i przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną. Kobieta po chwili zdołała się oswobodzić, po czym wybiegła z gabinetu. – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W piątek 13 sierpnia mężczyzna został zatrzymany. Sąd już orzekł o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu. 51-letni dentysta usłyszał zarzuty doprowadzenia przemocą do obcowania płciowego.

Zarzuty dotyczą wykorzystania sytuacji leczenia stomatologicznego i użycia przemocy wobec jednej z pacjentek, przytrzymywania jej głowy, przyciskania ciałem, podstępem i przemocą doprowadzenia do obcowania płciowego – poinformowała prok. Katarzyna Matusiak z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.