0

Dr Bodnar ujawnia prawdę o leczeniu C19! „Wszyscy mówią o leczeniu, a nikt nie leczy” [WIDEO]

Share

Wszyscy mówią o leczeniu, a nikt nie leczy. Jest to jakiś absurd – mówił dr Włodzimierz Bodnar w programie „Gorące pytania” w telewizji wPolsce.

Pulmunolog, jeden z najbardziej popularnych lekarzy negujących kłamliwą propagandę dotyczącą „pandemii COVID-19” nie ukrywał, że w Polsce doszło do sytuacji, w której lekarze przestali wykonywać swój zawód, a pacjenci są pozostawiani sami sobie.

Mówimy o wielkich rzeczach, a praktycznie kontaktu z pacjentem jak nie było, tak nie ma bardzo często akurat, bo zamykając na kwarantannie pacjenta praktycznie zamyka mu się bardzo często drogę do diagnostyki, do leczenia, do badania i to jest najgorsza rzecz, która się dzieje – stwierdził.

Niestety, zdaniem dr Bodnara, propaganda medialna wokół „korona szaleństwa” nauczyła medyków, żeby bali się wykonywać jakiekolwiek działania przy pacjencie.

Mówimy o wielkich rzeczach, a praktycznie kontaktu z pacjentem jak nie było, tak nie ma bardzo często akurat, bo zamykając na kwarantannie pacjenta praktycznie zamyka mu się bardzo często drogę do diagnostyki, do leczenia, do badania i to jest najgorsza rzecz, która się dzieje – wskazał.

Źródło: WPolsce