0

Dr Fauci znowu GROZI ludziom! „Zaszczep się lub przygotuj na surową zimę”

Share

Jesień nadchodzi, więc zaczyna się straszenie ludzi. Dr Anthony Fauci już grozi osobom niezaszczepionym, przypomnijmy „dobrowolnym” preparatem. „Ludzie, którzy nie wzięli dwóch szczepionek i dawek przypominających przeciwko koronawirusowi nabawią się kłopotów” – straszy główny doradca medyczny prezydenta Joe Bidena.

– Jeśli nie jesteś na bieżąco ze szczepionkami lub dawkami przypominającymi, weź je teraz lub przygotuj się na surową zimę – straszył Fauci w telewizji CNBS.

Oczywiście główny zamordysta Covid-19 w USA nie doprecyzował, co ma na myśli, ale można się spodziewać restrykcji wyłącznie dla niezaszczepionych, czyli mówiąc wprost zamordyzmu i segregacji sanitarnej.

Według Fauciego odsetek osób zaszczepionych i tych, którzy zdecydowali się też na dawki przypominające jest w USA niezadowalający. Dla niego  ponad 70 proc. uznaje się za niezaszczepionych, bo nie zgłosili się po trzecia dawkę…

Kaiser Family Foundation informuje, że na 21 lipca prawie 228 milionów, czyli około 70 proc. Amerykanów, było nieszczepionych, nie otrzymało dwóch szczepionek lub pierwszej dawki przypominającej.

Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), przypomina, że tylko 48,4 proc. osób w wieku od pięciu lat i starszych pobrało pierwszą dawkę przypominającą, a drugą jedynie 30,9 proc. dorosłych w wieku 50 lat i więcej, którzy się do tego kwalifikują.

Szczepionki nie są tak skuteczne, jak oczekiwano

Pewnie jest tak, dlatego, że kłamano na temat szprycy. Na początku, przypomnijmy mówiono, że po szczepieniu się nie zachoruje. Teraz Fauci oficjalnie przyznaje, że szczepionki nie są tak skuteczne, jak oczekiwano, ale i tak radzi się szczepić, bo tak.

– Dominujący obecnie w kraju szczep covida może częściowo unikać przeciwciał ochronnych wywołanych przez szczepionki. Ale to nie jest powód, aby unikać szczepionek. Pewna ochrona przed infekcją jest lepsza niż jej brak, a szczepionki wciąż są wyjątkowo skuteczne w zapobieganiu ciężkim chorobom, hospitalizacji i śmierci – powiedział dr Fauci.

Źródło: CNBS