1

Dr Hałat niszczy koronaPROPAGANDĘ! „Warianty są zabawą medialną. To jest po prostu opowieść marketingowców…”

Share

Tutaj, jeśli chodzi o te wszystkie alfa, beta, gamma, delta i te wszystkie, skończywszy na omega, warianty są zabawą medialną. To jest po prostu opowieść marketingowców po to, żeby wzbudzić strach, żeby nałożyć na ludzi restrykcje – mówił dr Zbigniew Hałat. Epidemiolog nie pozostawił suchej nitki na koronapropagandzie stosowanej w Polsce i na świecie.

Ja się obawiam, że to było zaprojektowane na samym początku. Na samym początku szef tej części, która jest producentem szczepionki Pfizerowskiej, czyli BioNTech, stwierdził, że on w każdej chwili jest gotów wyprodukować szczepionkę, w 6 tygodni już będzie kolejna szczepionka na kolejny wariant. Więc te warianty, kolejne, każdego wirusa, jeżeli mówimy o wirusie, a nie o białku kolca, to one są coraz mniej zjadliwe, chociaż mogą rzeczywiście coraz bardziej się rozprzestrzeniać, czyli mogą być coraz bardziej zaraźliwe – mówił ekspert.

W swojej wypowiedzi, były podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, podkreślił z jak straszną propagandą mają do czynienia Polacy oraz obywatele innych krajów w których trwa korona szaleństwo.

Tutaj, jeśli chodzi o te wszystkie alfa, beta, gamma, delta i te wszystkie, skończywszy na omega, warianty są zabawą medialną. To jest po prostu opowieść marketingowców po to, żeby wzbudzić strach, żeby nałożyć na ludzi restrykcje, np. tak, jak teraz się wydłużyło siłami intelektu o takiej decyzji bezprawnej ministra zdrowia, kwarantannę ludzi zakażonych tym wirusem delta, którego prawdę mówiąc nikt nie widział, i w tym momencie może ta fantazja marketingowców preparatów podawanych jako szczepionki, może sięgać zenitu! – mówił.

Można wymyślić wszystko, nie przedstawiając żadnych dowodów i z nadętą miną opowiadać do kamery, że ci, którzy są przeciwnikami lansowania pseudoteorii naukowych, zwłaszcza w zakresie medycyny, a w szczególności epidemiologii, są antyszczepionkowcami. Można organizować jakieś koszmarne zupełnie wydarzenia prowokacyjne, jak to się zdarzyło w Grodzisku Mazowieckim. To jest typowa ustawka, znana od lat, niestety, komunizmu, i trzeba się zastanowić nad tym, na jakim poziomie ma być aktywność naszego rządu, w szczególności ministra zdrowia, żeby był wiarygodny – dodał.

 

Źródło: Twitter/Konfederacja