2

Dr Hałat ostro o przymusie szczepień: Komu służą rzecznicy ograniczania naszej wolności

Share

Wolność jest przyrodzona człowiekowi, jest jego prawem. Nawet Pan Bóg daje wolność wyboru człowiekowi, w związku z tym nie ma tutaj dyskusji na temat oceny etycznej – mówi dr Zbigniew Hałat odnosząc się do obowiązku szczepień.

Lekarz epidemiolog oraz były wiceminister zdrowia w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl ostro odnosił się do kwestii przymuszania obywateli do zaszczepienia przeciw COVID-19.

Pozostaje tylko kwestia tego, komu służą rzecznicy ograniczania naszej wolności. Niewątpliwie są oni zasłużeni w wykonywaniu dyrektyw korporacyjnego feudalizmu, na którego czele stoi wąska grupka ludzi posiadająca ogromne środki finansowe. Ci ludzie mają możliwość ingerencji w politykę poszczególnych krajów. Jeżeli dana władza postawi opór, może ponieść surowe konsekwencje – podkreślił.

Zdaniem eksperta jedyne co powstrzymuje rząd Mateusza Morawieckiego od wprowadzania jeszcze większego zamordyzmu, jest postawa Polaków oraz nasz narodowy charakter.

Polacy są znani z tego, że w przypadku przyparcia do muru reagują nerwowo, o czym mogą świadczyć np. powstania przeciwko zaborcom i okupantom – stwierdził.

Nie trzeba w tym szukać jakiejś logiki. Trzeba wyłącznie starać się znaleźć środki chroniące nasze życie, zdrowie, wolność i majątek i w miarę możliwości minimalizować straty w tych zakresach, mając na uwadze również niepodległość Polski – dodał.