2

Dr Martyka UJAWNIA brudną prawdę o szprycy! ZOBACZ, zanim usuną!

Share

Nie ma prawdziwych badań. Natomiast, jeżeli my się opieramy na badaniach zachodnich naukowców, to słyszymy, że nie przedstawiamy żadnych wiarygodnych badań – mówił dr Zbigniew Martyka w trakcie konferencji Ordo Medicus.

 

Wydarzenie odbywające się na Foksal w Warszawie zgromadziło lekarzy i ekspertów, którzy nie zgadzali się z powszechnie przyjętą narracją dotyczącą walki z koronawirusem. Jednym z przemawiających był dr Zbigniew Martyka, który mówił m.in. o powikłaniach po przyjęciu szczepionki.

Osobiście, jako lekarz, spotykałem się z sytuacjami bardzo wysokiego ciśnienia przez wiele tygodni u osób, które w ogóle nie chorowały na nadciśnienie, właśnie te bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności, być może właśnie to było to zapalenie mięśnia sercowego. Spotykałem się z przypadkiem zapalenia nerwu wzrokowego i postępującej utarty wzroku, z przypadkiem niedowładu kończyn dolnych. I za każdym razem ci pacjenci mówili, że nikt nie zgłosił tego, że lekarze mówili: „nie, nie, to na pewno nie ma związku ze szczepieniem” – ujawnił.

UWAGA! Film jest sukcesywnie usuwany z serwisu Youtube. Cenzura doprowadziła m.in. do zablokowania kanału Krul TV Plus, który nadawał konferencję.