1

Dr Piotr Witczak wprost o działaniach rządu: Pretekst do kontroli naszego życia!

Share

Od 15 grudnia w życie weszły nowe obostrzenia związane z „walką z pandemią COVID-19”. Ostry komentarz dotyczący ograniczeń swobód obywatelskich wyraził na twitterze dr Piotr Witczak.

Jeden z najpopularniejszych naukowców opowiadających się przeciw ogólno przyjętej narracji covidowej, nie ma wątpliwości, że wprowadzane rozporządzeniem Mateusza Morawieckiego obostrzenia, nie mają żadnego merytorycznego wytłumaczenia.

Walka z epidemią to tylko pretekst do kontroli naszego życia. Przerażające, że władza jest dodatkowo pod presją w większości zamordystycznej opozycji i ekspertów promujących medyczną tyranię – podkreślił, odnosząc się do wpisu prezentującego średnią liczbę wykrywanych zakażeń w Polsce.

Okazuje się bowiem, że zestawione ze sobą dane pokazują wyraźnie, iż tzw. 4 fala znacząco się osłabia. Co więcej, najodporniejsze są regiony w których mieszka najmniej zaszczepionych mieszkańców.

Jakby tego było mało, warto przypomnieć, iż jeszcze niedawno minister zdrowia Adam Niedzielski przekonywał Polaków, że resort nie planuje wprowadzania lockdownu na terenie całego kraju. Ograniczane miały być regiony, gdzie wskaźnik zakażeń będzie najwyższy. Kolejny jednak raz zapowiedzi ministra należy „włożyć między bajki”.