0

Dr Rubas miażdży politykę lockdownową rządu: „Jest to polityka zbrodnicza…”

Share

Wiemy z wyników badań epidemiologów z Uniwersytetu Stanforda, że lockdown jest całkowicie nieskuteczny w zahamowywaniu transmisji wirusa – mówi Piotr Rubas, lekarz internista pracujący w Niemczech.

W rozmowie z „Najwyższym CZASEM!” doktor bardzo dobitnie komentował „koronaszaleństwo”, które opanowało Polskę i cały świat. Jak twierdzi, działania rządu Mateusza Morawieckiego, nie przyniosły absolutnie żadnych korzyści, a wręcz przeciwnie, zniszczyły Polskę i doprowadziły do ogromnej tragedii społecznej.

Jest to polityka zbrodnicza, która nie daje żadnych rezultatów, gdyż, jak widzieliśmy na przykładzie woj. warmińsko-mazurskiego, po wprowadzeniu tam ścisłego lockdownu tzw. liczba zakażeń, która jest de facto liczbą dodatnich wyników testów, wzrosła, a więc nawet te stosowane przez Niedzielskiego wskaźniki pokazały, że osiągnięty cel jest odwrotny od zamierzonego – mówił.

Zdaniem Piotra Rubasa zamknięcie kraju i wielu dziedzin gospodarki było działaniem, które w żaden sposób nie odnosiło się do rozprzestrzeniania wirusa wśród społeczeństwa.

Wiemy z wyników badań epidemiologów z Uniwersytetu Stanforda, że lockdown jest całkowicie nieskuteczny w zahamowywaniu transmisji wirusa. Występowanie nadmiarowych zgonów jest dziwnym trafem zbieżne w czasie z momentem wprowadzenia lockdownów w poszczególnych krajach. Dodatkowo rujnowanie gospodarki przez lockdown sprawi niebawem, że nie będzie miał kto utrzymywać szpitali w Polsce, gdyż filarem gospodarki jest klasa średnia, a nie wielkie korporacje – podkreślił.

Źródło: Najwyższy CZAS! / NCzas.com