1

Dr Vladimir Zelenko wprost o pandemii: To jest III Wojna Światowa! Zobacz, zanim usuną [WIDEO]

Share

To jest III Wojna Światowa. Tak wielkiego poziomu nadużyć i wrogości, nie widzieliśmy prawdopodobnie w całej ludzkości – mówi dr Vladimir Zelenko, popularny lekarz pracujący w Stanach Zjednoczonych.

W wywiadzie, który jest na cenzurowanym w serwisie Youtube, dr Montainer nie ukrywa, że obecnie znajdujemy się w sytuacji totalnej cenzury. Jakiekolwiek sprzeciwianie się istniejącej narracji covidowej jest ścigane i blokowane.

Codziennie otrzymuję groźby pozbawienia życia. Ryzykuję swoim życiem, karierą, moimi finansami, moją reputacją, moją rodziną, wszystkim. Po to, by usiąść tutaj i powiedzieć wa to, co teraz mówię – stwierdził.

Lekarz promowany między innymi przez Rudiego Giulianiego oraz administrację Donalda Trumpa twierdzi, że to co nazywane jest „walką z koronawirusem” mogłoby  doprowadzić do śmierci miliardów ludzi.

Jeśli byśmy postępowali zgodnie z radami niektórych „globalnych liderów”, jak na przykład Bill Gates, który w zeszłym roku powiedział, że „należy zaszczepić 7 miliardów ludzi”, wtedy śmiertelność wyniosłaby ponad 2 miliardy ludzi – podkreślił.