2

Dramat gwiazdy “Kiepskich”! Marzena Kipiel-Sztuka cierpi na poważną chorobę

Share

Marzena Kipiel-Sztuka jeszcze niedawno mówiła o trudnej sytuacji finansowej. Teraz ma kolejny kłopoty. Gwiazda “Świata według Kiepskich” zmaga się z poważną chorobą.

Pod koniec zeszłego roku, Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z “Faktem” mówiła, że przez pandemię nie ma środków do życia i stać ją jedynie na karmę dla psa. Teraz serialowa Halinka sprostowała swoje wypowiedzi, na temat sytuacji finansowej.

Nie jestem zadłużona i mam co jeść. A w świat poszła informacja, że żywię się karmą dla psów i nie mam pieniędzy na papierosy. Szybko odezwał się do mnie producent „Świata według Kiepskich” i przyjaciele. Wszyscy pytali się, co się u mnie dzieje – powiedziała dla “Świat i Ludzie”.

Podczas wywiadu aktorka też wyznała, że ma poważne problemy ze zdrowiem. W okresie pandemii bardzo pogorszył jej się wzrok, a nie miała pieniędzy na leczenie. Oprócz tego gwiazda “Kiepskich” zmaga się z depresją.

Ale poza tym mam depresję i dokucza mi samotność. Połowę dnia przesypiam, a z domu wychodzę głównie z psem na spacer. Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc – powiedziała Kipiel-Sztuka.