0

Dramat gwiazdy „M jak Miłość”! Problemy ze wstaniem z łóżka

Share

Teresa Lipowska pożegna się “M jak Miłość”?! Tabloidy donoszą, że aktorka jest w kiepskim stanie.

 

Od pewnego czasu w mediach krążą plotki, że Teresa Lipowska już nie wróci na plan “M jak Miłość”. 83-letnia aktorka coraz trudniej przychodzi trwającą od ponad roku pandemię. Jak podaje “Super Express”, nawet “ma problem z tym, żeby rano w ogóle wstać z łóżka”.

Podczas rozmowy z “Dobrym Tygodniem” Lipowska postanowiła skomentować doniesienia. Podkreśliła, że nie jest chora. Opowiedziała, że niedawno wróciła z sanatorium, gdzie “leczyła ciało i dusze”.

Mimo wszystko aktorka nie ukrywa, że głębi ją samotność.

Zazdroszczę ludziom, którzy w czasie pandemii mogą być we dwoje. I chociaż muszą być zamknięci w domach, to jednak są razem. Mogą pogadać, pośmiać się, skomentować audycję, mecz. Cokolwiek. A ja mogę co najwyżej z obrazem pogadać – powiedziała dla “SE”.

Lipowska nie planuje żegnać się z widzami “M jak Miłość”. Artystka podkreśliła, że praca na planie motywuje ją codziennie do działania.

Kiedy wiem, że przez kilka dni w miesiącu będę pracować, że będę komuś potrzebna, to od razu łatwiej mi się pozbierać. Żyję od zadania do zadania. Marzę o powrocie do normalności i o tym, żeby móc jeszcze wykrzesać w sobie trochę optymizmu – dodała.