0

Dramat Julii Wieniawy! Aktorka nieuleczalnie chora

Share

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. Młoda aktorka poinformowała w sieci, że zmaga się z nieuleczalną chorobą.

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Swoją karierę zaczęła w hitowym serialu “Rodzinka.pl” i od tamtego czasu nie schodzi z ekranów. Młoda celebrytka też jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim życiem z fanami.

Ostatnio 22-latka zdecydowała się na szczere wyznanie. Za pośrednictwem TikToku Wieniawa powiedziała o chorobie, z którą mierzy się już od kilku lat. Młoda gwiazda walczy z hashimoto, czyli chorobą wynikającą z niedoczynności tarczycy.

W tamtym okresie bardzo źle się ze sobą czułam i tak naprawdę nie wiedziałam, co się dzieje, a swoją niepewność siebie chowałam pod mocnym makijażem. Opuchliznę na twarzy usprawiedliwiałam tym, że jestem niewyspana, przemęczona, a może to po prostu młodość i tak wygląda mój baby face – tłumaczyła.

Celebrytka podkreśliła, że regularne badania mogą uratować życie i zdrowie. Przy okazji zachęcała do tego swoich obserwatorów.

Być może problemy, z którymi się borykacie, to nie jest kwestia diety, albo kwestia tego, jaką macie urodę, tylko po prostu kwestia choroby, która przejmuje kontrolę nad waszym ciałem. Dlatego w momencie, kiedy ja promuję naturalność, a ktoś pisze mi, że mnie stać na zabiegi upiększające, to nieprawda. Ja sobie nigdy nic w życiu z twarzą nie zrobiłam, tylko po prostu zaczęłam się leczyć i zmieniłam swój tryb życia – dodała.