0

Dramat Teresy Lipowskiej! Basia znika z „M jak Miłość”

Share

Gdy mnie nie będzie to znaczy, że serialu też nie będzie – mówiła niedawno Teresa Lipowska. Aktorka mimo podeszłego wieku nadal chce pozostać aktywna zawodowo. Okazuje się jednak, że jej chęci ni jak mogą się mieć do podejścia producentów serialu „M jak Miłość”.

Przypomnijmy, 84-letnia aktorka jest na planie serialu od samego początku. Widzowie pokochali ją za rolę Barbary Mostowiak. Niestety, wiele wskazuje na to, że już niedługo zniknie z ekranu.

Jak informuje „Tele Tydzień” Lipowska bardzo rzadko brana jest pod uwagę w nowych historiach pojawiających się w scenariuszu. Jeszcze kilka lat temu pojawiała się na ekranie wyjątkowo często, teraz jednak zapraszana jest zaledwie 2-3 razy w miesiącu.

Mimo podeszłego wieku wciąż liczę na pracę, która jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. W dalszym ciągu będzie realizowany serial „M jak miłość”, a w nim nasz wątek z Grabiny. Oczywiście już nie w takim wymiarze, jak dawniej. Ale Mostowiakowa ciągle tu jest – zapewnia sama zainteresowana, która podkreśla, iż nie zamierza wybierać się na emeryturę.

Źródło: Tele Tydzień