0

Dramatyczna wizja jasnowidza Jackowskiego: “Najgorsze jeszcze przed nami”

Share

Jasnowidz Jackowski podzielił się kolejną wizją. Tym razem nawiązał do przyszłości Polski. Niestety nie ma dla nas dobrych wiadomości.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz wizjoner regularnie dzieli się wizjami na swoim youtubowym kanale.

Ostatnio człuchowski jasnowidz podzielił się nową przepowiednią. Tym razem Jackowski mówił o przyszłości naszego kraju.

Wszystko się w naszych głowach poukładało, uspokoiło i wydawać by się mogło, że w tym niezbyt ciekawym dla nas czasie i tak w jakiś sposób dajemy sobie radę, żyjemy. Obawiam się, że tak nie będzie. Z moich przeczuć wygląda to trochę dziwnie – powiedział.

Jego zdaniem “najgorsze jeszcze przed nami”. Jasnowidz twierdzi, że na świecie pojawi się nowy system finansowy, a świat czeka wielka transformacja. Dodał, że już jesienią Polska przejdzie „coś specyficznego, czego inne kraje nie będą przechodzić”.

Dochodzimy do jakiegoś punktu, że znowu zaczniemy się bać (…). Czeka nas fałszywa i zaskakująca jesień i zima (…) gorzki cukierek będzie głównie podany Polsce – ostrzega jasnowidz.