0

Dramatyczne sceny w Plutyczach! Gienek z „Rolników. Podlasie” skuty, ciągnięty do radiowozu… [WIDEO]

Share

Takiej „akcji” policji w niewielkich Plutyczach nikt się nie spodziewał. Gienek znany z programu „Rolnicy. Podlasie” został zatrzymany przez policję. Interwencja momentami wyglądała bardzo brutalnie, a świadkowie twierdzą nawet, że rolnik został pobity przez funkcjonariuszy.

Nagranie całego zdarzenia niemal natychmiast trafiło do sieci. Gienek i Andrzej są bowiem osobami bardzo lubianymi, a widzowie programu odwiedzają ich gospodarstwo, aby móc zrobić sobie z nimi zdjęcia czy też chwilę pogadać.

Nie wiadomo, z jakiego powodu doszło do samej interwencji. Funkcjonariusze policji twierdzą, że zostali zaatakowani przez zdenerwowanego Gienka, a w związku z tym musieli użyć tzw. środków przymusu bezpośredniego.

Kiedy ja to zobaczyłem, powiedziałem od razu bardzo głośno – nie pozostawię Gienka i Andrzeja bez pomocy, AGROunia pomoże, jak tylko będzie mogła. Udostępnimy Andrzejowi i Gienkowi naszych prawników do pomocy, bo te obrazki to jest szok, patrzyłem na to z ogromnym niedowierzaniem. Jak policjant może w taki sposób potraktować skromnego, biednego rolnika. Jak może policja zakuć w kajdanki na podwórku, na które wcześniej Gienek policjantów zaprosił? – komentował sprawę szef AGROunii, Michał Kołodziejczak.