0

Dulkiewicz w amoku! Twierdzi, że Lotos został oddany „w ręce łapówkarzy, przestępców i morderców”

Share

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz wpadła amok i zamieściła na Twitterze mocny wpis na temat fuzji koncernów PKN Orlen oraz Lotos. Mówiła o łapówkarzach, przestępcach i mordercach. Czy dostanie pozew?

„Dziękowanie Bogu za oddanie gdańskiego, pomorskiego, polskiego Lotosu w ręce łapówkarzy, przestępców i morderców… Brak słów” – napisała na Twitterze prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz,.

Polityk Po nawiązał swoim wpisem do mszy dziękczynnej w intencji połączenia koncernów PKN Orlen i Lotos.

1 sierpnia doszło do głośnej i długo zapowiadanej fuzji koncernu PKN Orlen oraz Grupy Lotos. Daniel Obajtek mówił o tym tak;

– Połączona firma będzie coraz większym kołem zamachowym dla całej polskiej gospodarki – powiedział.

Dulkiewicz dostanie pozew?

Po agresywnym wpisie Dulkiewicz w Internecie zawrzało. Wiele osób twierdzi, że za takie pomówienia PKN Orlen, Grupa Lotos lub prokuratura powinny zająć się tą sprawą, ponieważ oskarżenia prezydent Gdańska są zbyt poważne i nie mogą pozostać bez odpowiedzi.

„Pani Prezydent, tego typu wypowiedzi nie zachęcą kolejnych inwestorów do zaangażowania i tworzenia nowych miejsc pracy w Gdańsku. Partnerzy transakcji zostali zatwierdzeni przez Komisję Europejską, spełniając wszelkie jej wymagania” – odpowiedziało na ten moment Biuro Prasowe PKN ORLEN.