0

Dziambor MASKARUJE PiS w TVN! „To będzie oznaczało, że żeście zdarli z kieszeni Polaków najwięcej pieniędzy” [WIDEO]

Share

Artur Dziambor był gościem w „Kawie na ławę” na antenie TVN24, gdzie w ostrych słowach mówił o swojej prognozie dotyczącej Orlenu. Potem krótko podsumował politykę obecnej władzy. „To będzie oznaczało, że żeście zdarli z kieszeni Polaków najwięcej pieniędzy” – powiedział.

– Jak to brzmi? To znaczy stajecie przed ludźmi – znaczy oczywiście nie ludźmi tymi, którym się musicie tłumaczyć, bo na spotkaniach „otwartych” z Jarosławem Kaczyńskim stajecie tylko przed swoimi ludźmi. Ale stajecie przed ludźmi i się pytacie: Jak u was tam, słabo? Bo u nas cudownie, dzięki wam. Dziękujemy – zaczął Dziambor.

Następnie polityk Konfederacji dodał, że:

 – Za chwilkę będzie tak, że nie dość, że budżet państwa otrzymuje gigantyczne pieniądze z inflacji, więc wy się właściwie chyba cieszycie z tego, że tak jest, bo możecie udawać dobroczyńców potem prowadząc różne dziwaczne programy, które tylko tę inflację jeszcze bardziej pobudzają; to jeszcze w dodatku za chwilę podejrzewam, że usłyszę o rekordowych zyskach Orlenu w tym roku – stwierdził.

Żeście zdarli z kieszeni Polaków najwięcej pieniędzy

– Ja czekam na koniec roku. Będzie rekord wszechczasów. I ten rekord wszechczasów to będzie coś, co będziecie obtrąbiali na wszystkie możliwe sposoby, że budujecie potęgę polskiej gospodarki przez to, że Orlen zyskał najwięcej w historii – zakłada Dziambor.

– Ale co to będzie dokładnie oznaczało? To będzie oznaczało, że żeście zdarli z kieszeni Polaków najwięcej pieniędzy, ponieważ muszą na ten Orlen jeździć i muszą z tego paliwa korzystać, i muszą z tą inflacją sobie jakoś radzić, i muszą chodzić na zakupy, w których wszystko jest droższe przez was i przez waszą beznadziejną politykę – podsumował lider wolnościowców.

Źródło: TVN24