0

Dziambor merytorycznie rozjechał posła Lewicy! „Superpatriotyczne, jedyne prawdziwe, polskie prawe i sprawiedliwe podatki…”

Share

Widzimy, że obostrzenia działają – nie to nie cytat z kolejnej konferencji prasowej ministra Adama Niedzielskiego czy premiera Mateusza Morawieckiego. To stanowisko posła  Krzysztofa Gawkowskiego. Polityk Lewicy został zmiażdżony merytorycznie przez Artura Dziambora.

W trakcie dyskusji na antenie TVN 24, Gawkowski zapewniał widzów, że decyzje rządu są zbyt łagodne i jedynie ostry, zdecydowany lockdown może przynosić skutki. Zdecydowanie innego zdania był jednak przedstawiciel Konfederacji. Poseł Dziambor nie zostawił na przedstawicielu Lewicy suchej nitki.

Kilkadziesiąt tysięcy nadmiarowych śmierci spowodowanych nie Covid-em, tylko lockdownami. Najwięcej zgonów w Polsce od czasu II wojny światowej. Właśnie tak działają te obostrzenia! – wypunktował.

Mamy Narodowy Program Szczepień, minister zdrowia ogłosił Narodowy Program Odzyskiwania Zdrowia Polaków, jesteśmy w trakcie Narodowej Kwarantanny, a PiS wprowadza regularnie narodowe, superpatriotyczne, jedyne prawdziwe, polskie prawe i sprawiedliwe podatki – dodał Artur Dziambor.