0

Dziennikarz TVP zatrzymany! Miał gwałcić nieletnie dziewczyny

Share

Aktor, fotograf i były działacz PiS usłyszał zarzuty. Zwabiał młode dziewczyny pod pretekstem zrobienia im sesji zdjęciowej i wykorzystywał seksualnie. Bartłomiej M. nie przyznaje się do winy.

 

Bartłomiej M. to były kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu i nie tylko. Był znany z udziału w spotach reklamowych, miał również epizody w “Barwach Szczęścia”, “Ojcu Mateuszu” czy filmach Patryka Vegi.

Od 2009 roku mężczyzna posiada konto w jednym z serwisów dla fotografów i modelek, gdzie wyszukiwał swoje ofiary. Bartłomiej M. podawał dziewczynom alkohol zakrapiany środkami odurzającymi. Później robił im nagie zdjęcia i gwałcił. Szokująca prawda wyszła na jaw, gdy po wielu latach milczenia jedna z ofiar byłego polityka postanowiła opowiedzieć swoją historię.

Na polecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie został dziś (1 czerwca 2021 roku) zatrzymany aktor i fotograf Bartłomiej M. Usłyszał zarzut gwałtu na trzech nastolatkach – w wieku od 15 do 17 lat, a także nawiązywania kontaktów z małoletnimi w celu dokonywania na nich przestępstw seksualnych oraz posiadania pornografii z udziałem osób poniżej 15. roku życia – informuje Prokuratura Okręgowa w Warszawie.