1

Edyta Górniak szokuje! Mówi o życiu w Matrixie i reptilianie

Share

Edyta Górniak w miniony weekend pojawiła się na XIX Zlotu Wolnych Ludzi “Harmonia Kosmosu 2022”. Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi piosenkarka stwierdziła, że wśród nas “żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie”.

W miniony weekend w Torzymie koło Słubic odbywał się XIX Zlot Wolnych Ludzi pod hasłem “Harmonia Kosmosu 2022”. Na imprezie pojawiła się m.in. Edyta Górniak. Na początku swojego wystąpienia piosenkarka “pokłoniła się duszom” zgromadzonych, a następnie ogłosiła, że na Ziemi żyją nie tylko ludzie, a też “bioroboty, hybrydy i reptilianie”.

Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia – powiedziała.

Górniak uważa, że “nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę, ma tylko kombinezon biologiczny”. Gwiazda twierdzi, że według statystyk, około 51 proc. na całym świecie jest biorobotów, hybryd i reptilian. Znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi artystka dodała, że od dziecka doświadczała pewnych przekazów, jednak nie rozumiała, czym one są.

To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka – przekonywała Górniak.