0

Fatalna wizja jasnowidza Jackowskiego! Tysiące Polaków bankrutami…

Share

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Jasnowidz nie ma wątpliwości, Polakom grozi bankructwo!

Jasnowidz Jackowski podzielił się z internautami kolejną wizją. Tym razem zwrócił do Polaków, którzy zainwestowali w kryptowaluty. Przypomnijmy, że ostatnio wartość Bitcoina poleciała ostro w dół.

Ja mówiąc to na koniec ubiegłego roku i na początku 2021, ostrzegałem, że osoby, które mają inwestycje w Bitcoinie, doświadczą spadku, redukcji wartości. Będzie całkowicie inne podejście po tym. Każda waluta na świecie z jakichś powodów może nagle się osłabić, ale najczęściej decydują o tym decyzje jednego człowieka. W tym wypadku bardzo znaczącego, jednego z najbogatszych ludzi na świecie – przypomina jasnowidz z Człuchowa.

Podczas transmisji Jackowski stwierdził, że Bitcoin już nie odzyska swojej wartości. Według jasnowidza regularne inwestowanie w elektroniczne waluty może skończyć się bankructwem.

Nawet jeżeli ten spadek przyhamuje, kurs trochę odbije, ja mam wrażenie, że redukcja Bitcoina, nie tak duża i nagła, nastąpi jeszcze dwukrotnie. Czyli po chwilowym oddechu wartości tej kryptowaluty nastąpią jeszcze dwie redukcje, słabsze, ale nastąpią. To może spowodować, że z upływem dwóch lub trzech miesięcy Bitcoin może rzeczywiście poczuć się o wiele słabszy – ostrzega.