0

Generał Skrzypczak OSTRZEGA przed 24 sierpnia na Ukrainie! „Będą ataki terrorystyczne”

Share

Gen. Waldemar Skrzypczak był gościem Kamili Biedrzyckiej w programie „Express Biedrzyckiej”. Tam wypowiedział się na temat obecnej sytuacji na Ukrainie. Ujawnił także, czego jego zdaniem możemy się spodziewać 24 sierpnia – w dniu święta niepodległości Ukrainy. „To będzie krwawy dzień ” – stwierdził generał.

– Wydaje się, że to Rosjanie tę wojnę przegrali – stwierdził gen. Waldemar Skrzypczak.

– Wdali się w długotrwałą wojnę z Ukrainą. To Ukraina odzyskuje tereny, które w wyniku tej wojny na początku szczególnie, utraciła. Zatem trudno być pesymistą, jeżeli to Ukraińcy załamali tę mityczną, wspaniałą, doskonałą armię – kontynuował.

– Ale Ukraińcy muszą teraz bardzo uważać. W środę obchodzą swoje święto niepodległości. W tym roku Ukraińcy musza przygotować nie tylko – raczej skromne – obchody. Muszą się przygotować na to, co przygotował im Putin. Zdaniem gen. Skrzypczaka może to być coś straszliwego – alarmuje wojskowy.

Rosjanie nie pozostaną obojętni wobec ukraińskiego święta wolności.

– Będą to ataki terrorystyczne pokazujące światu, że Putin jest zdeterminowany, by pokonać Ukrainę, ma to służyć zastraszeniu ludności ukraińskiej. To będzie krwawy dzień – powiedział były dowódca Wojsk Lądowych.

Źródło: se.pl