0

Grzegorz Braun ostro o minister finansów! „Księgowa PISOWSKIEJ MAFII” [WIDEO]

Share

Szczęść Boże i ratuj się, kto może, póki rząd zjednoczonej łżeprawicy, z kontrasygnatą totalnej opozycji, nakręca spiralę inflacyjną. Nakręca i nakręcać będzie – mówił na konferencji prasowej Konfederacji poseł Grzegorz Braun.

W swoim przemówieniu lider Konfederacji Korony Polskiej zwrócił uwagę na osobę minister finansów Magdalenę Rzeczkowską. Polityk w jednoznaczny sposób skrytykował jej słowa o „odnajdywaniu się pieniędzy”, które będą potrzebne do zaspokajania polityki rządu.

Możemy przecież wierzyć pani minister finansów Magdalenie Rzeczkowskiej, która jest aktualnie główną księgową pisowskiej mafii, kiedy mówi, że pieniądze na programy socjalne znajdą się na pewno – stwierdził.

Inny polityk Konfederacji, Jakub Kulesza zauważył, że należy głośno mówić o tym, że większość parlamentarzystów zasiadających w Sejmie jest winna obecnej sytuacji.

Żeby nie było, że tylko narzekamy. Od razu wskazujemy winnych. I bynajmniej nie jest nim tylko i wyłącznie Władimir Putin. Winny jest nie tylko prezes NBP Glapiński, nie tylko Mateusz Morawiecki, ale niestety większość sejmowa – podkreślił.