0

Grzegorz Braun wprost o szczepieniach: „Są kolejnym etapem upaństwawiania ludzkiego stada…”

Share

Szczepienia są kolejnym etapem upaństwawiania ludzkiego stada przez rządy i korporacje – twierdzi poseł Grzegorz Braun. Jeden z liderów Konfederacji nie ma wątpliwości, że obecnie trwa masowa wyprzedasz towaru jakim jest szczepionka.

Jeszcze na wiosnę 2020 roku kiedy premier Morawiecki w expose covidowym użył takiego określenia szczepionka – raz. Zobaczcie, jak krótko to trwało, kiedy okazało się, że to jest ten towar, który trzeba wszystkim sprzedać. I to jeszcze dwa lata nie minęły… – wspominał polityk Konfederacji Korony Polskiej.

A już czwarta fala, trzecia szczepionka i co tam jeszcze w perspektywie – dodał.

W dyskusji pojawiła się również kwestia wyroków sądowych, które jasno wskazują, że obostrzenia były nielegalne i karanie za ich przestrzeganie było bezprawne.

Najważniejszy z tego wszystkiego jest wyrok Sądu Najwyższego, w uzasadnieniu którego stoi czarno na białym, że żadne okoliczności – pandemiczne, czy niepandemiczne – nie usprawiedliwiają tworzenia prawa – cytuję – „na skróty” – podkreślił Grzegorz Braun.

To jest zachęcanie do dyskryminacji, a segregacja to przecież dyskryminacja, czy też grożenie […] pozbawieniem praw konstytucyjnych – to też jest przestępstwa – podsumował.

 

Źródło: YT Tomasz Sommer Extra