0

Grzegorz Braun wprost: STOP Ukrainizacji Polski! „Zatrzymać proces dekompozycji Polski”

Share

My na wezwanie Jarosława Kaczyńskiego do miłości między Polakami i Ukraińcami odpowiadamy cytatem z 'Pana Tadeusza’ – kochajmy się, ale tak z osobna – mówił poseł Grzegorz Braun w trakcie konferencji prasowej, na której zaprezentowano projekt „Stop Ukrainizacji Polski”.

Przedstawiciele Konfederacji Korony Polskiej na spotkaniu z dziennikarzami zaprezentowali szkic ustawy, która powstrzymać ma obecne działania polskiego rządu wobec Ukrainy i Ukraińców przebywających w Polsce. Zdaniem posła Grzegorza Brauna należy podjąć natychmiastowe działania, które zaprzestaną „Ukrainizacji Polski”.

Jest to jedyny program zatrzymania procesów dezintegracji i dekompozycji, nie tylko etnicznej ale w skutkach także politycznej, również terytorialnej, dekompozycji państwa Polskiego. Najjaśniejszej Rzeczypospolitej – mówił.

Pomoc – tak! Ratujmy życie, ale nie standard życia. Ratujmy tych, którzy znaleźli się w bezpośrednim zagrożeniu, ale nie gwarantując komfortu i korzyści z polskiego systemu socjalnego – dodał.